خانه / باطری یو پی اس / باتری یو پی اس صبا باتری

باتری یو پی اس صبا باتری

باتری یو پی اس صبا باتری

باتری یو پی اس صبا باتری را فقط از نمایندگی مجاز بخرید؟

یکی از بهترین باتری های که در سطح بازار وجود دارد باتری یو پی اس صبا باتری می باشد که در این زمینه امتحان خود را پس داده است.

این مرکز مختخر است که در چند سال اخیر توانسته تمامی محصولات این شرکت را به عرضه گذاشته.

سیستم تامین برق اضطراری

این یک واقعیت شناخته شده در صنعت است که باتری آسیب پذیر ترین قسمت یو پی اس است. در حقیقت، باتری یک دلیل عمده از دست دادن بار است.

درک نحوه به درستی نگهداری و مدیریت باتری های یو پی اس نه تنها می تواند عمر باتری را گسترش دهد، بلکه می تواند مانع خرابی خراب شود.

هنگام نگهداری سیستم های باتری همیشه کارهای ایمن را دنبال کنید.

شایع ترین نوع باتری که در یو پی اس های امروز استفاده می شود، باتری سرب با شیر کنترل (صبا باتری) است که همچنین به عنوان یک باتری مهر و موم شده یا بدون نگهداری شناخته می شود.

باتری صبا باتری، معمولا در داخل پلاستیک پلی پروپیلن مهر و موم شده است، که مزیت آن این است که حاوی هیچ مایع شل کننده ای است که ممکن است نشت یا قطره باشد.

از آنجا که آب نمی تواند به باتری های صبا باتری اضافه شود، بازسازی آب برای زندگی و سلامت آنها حیاتی است.

علاوه بر این، هر فاکتوری که سرعت تبخیر یا از دست دادن آب را افزایش می دهد، مانند دمای یا گرما از جریان شارژ، عمر باتری را کاهش می دهد.

بیایید نگاهی به برخی از سوالات متداول زمانی که مربوط به نگهداری باتری یو پی اس می شود.

قیمت باتری یو پی اس صبا

  1. “پایان عمر مفید” چیست؟

IEEE “پایان عمر مفید” را برای یک باتری یو پی اس تعریف می کند که نقطه آن زمانی است که نمی تواند 80٪ ظرفیت نامی خود را در ساعت آمپر تولید کند.

هنگامی که باتری یو پی اس شما 80٪ ظرفیت امتیاز شما را به دست می آورد، روند پی

ری شتاب می یابد و شما باید آن را جایگزین کنید.

  1. آیا بین باتری های استفاده شده توسط یو پی اس های کوچک (محدوده 250 تا 3 کیلو وات) و موارد استفاده شده توسط یو پی اس های بزرگ وجود دارد؟

درحالیکه فناوری باتری اصلی – و همچنین خطراتی برای عمر باتری – صرف نظر از اندازه یو اس بی، باقی می ماند، بین برنامه های بزرگ و کوچک تفاوت های ذاتی وجود دارد. اول، یو پی اس های کوچکتر معمولا دارای یک باتری صبا باتری هستند که از بار پشتیبانی می کند و نیاز به تعمیر و نگهداری دارد.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *