خانه / یو پی اس / باتری یو پی اس برای مغازه

باتری یو پی اس برای مغازه

باتری یو پی اس برای مغازه

باتری یو پی اس برای مغازه و اینکه یک نوار قدرت ارزان ممکن است از تجهیزات محافظت کند، اما هیچ وقت برای خاتمه دادن به برق و سیستم شما سقوط متوقف نمی شود. برای این، شما یک پشتیبان باتری خواهید داشت که همچنین به عنوان یک منبع برق اضطراری شناخته می شود.

یادداشت سردبیر: آیا نمی خواهید همه چیز را بخوانید؟ شما می توانید با این مدل CyberPower1500VA برای 140 دلار یا کمتر به اشتباه بروید. این همان چیزی است که ما در اینجا در دفتر How-To Geek استفاده می کنیم و در صورت خرید شما کمی ارزان تر می توانید درآمد کسب کنید و تفاوت هزینه ها زیاد نیست.

منبع تغذیه بدون وقفه چیست؟

از دست دادن ناگهانی برق و قدرت موجب می شود دو دلیل اصلی آسیب به کامپیوتر و دیگر الکترونیک حساس شود. حتی نوارهای ارزان قیمت کارهای خوبی انجام می دهند که در برابر ضربه های برق محافظت می کنند اما هیچ گونه حفاظتی در برابر قطره در خطوط ولتاژ، ولتاژ خازنی، قطع برق و سایر مسائل مربوط به تامین برق وجود ندارد.

یو پی اس ایرانی برای مغازه

باتری یو پی اس برای مغازه برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر وقفه های برق، شما نیاز به پشتیبان گیری باتری دارید. واحد های یو پی اس مانند نوار های قدرت هستند که دارای یک باتری بزرگ هستند و یک بافر در برابر وقفه های منبع تغذیه ایجاد می کنند. این بافر می تواند از چند دقیقه تا یک ساعت یا بیشتر بسته به اندازه واحد باشد.

یک راه ساده برای فکر کردن درباره یك یك واحد یو پی اس این است كه در مورد كار بر روی لپ تاپ فکر كنید. شما در منزل هستید، لپ تاپ شما به یک نوار محافظت ضروری مناسب متصل است، و شما مشغول تهیه برخی گزارش ها برای کار است. طوفان تابستان قدرت را از دست می دهد.

اگرچه چراغ ها خاموش می شوند، کار شما در کامپیوتر نوت بوک بدون وقفه ادامه می یابد زیرا نوت بوک به طور یکپارچه به برق باتری تبدیل می شود زمانی که جریان برق از سیم برق ناپدید می شود.شما هم اکنون زمان زیادی برای صرفه جویی در کار خود دارید و به طرز وحشیانه دستگاه خود را خاموش کرده اید.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *