خانه / باطری یو پی اس / انواع باتری یو پی اس

انواع باتری یو پی اس

انواع باتری یو پی اس

انواع باتری یو پی اس امروزه در بازار یو پی اس مارک ها و مدل های مختلفی به دست مشرتیان می رسد. هر دستگاه یو پی اس خوب نیاز به یک باتری خوب دارد، از جمله باتری هایی را که می توانند نام برد: باتری های سری اسیدی – لیتیوم – سیلور آلکالین – نیکل کادمیوم است که در این مقاله در مورد نمونه ای باتری ها توضیحاتی داده ایم.

شما برای دریافت اطلاعات تخصصی در مورد یو پی اس و باتری یو پی اس می توانید نمایندگی کیان یو پی اس تماس حاصل فرمایید.

اسید سرب تنظیم شده با شیر (VRLA)

این نوع باتری نوعی است که اغلب در بخش های UPS امروز یافت می شود. اصطلاح دریچه تنظیم شده مربوط به نحوه آزاد شدن گاز از باتری است. اگر فشار گاز در باتری بیش از حد بزرگ باشد، هنگامی که گاز به یک فشار معینی فشار می یابد، یک دریچه خاموش می شود. آب نمی تواند به باتری های VRLA اضافه شود،

باتریهای VLA بسیار قابل اعتماد هستند و عموما 20 سال عمر دارند. باتری از صفحات ضخیم و بر پایه سرب با استفاده از اسید الکترولیتی تشکیل شده است.

اقدامات ایمنی بیشتری برای این نوع از باتری وجود دارد تا VRLA، و به دلیل خطرات احتمالی شیمیایی آنها، آنها نیاز به جداول جداگانه خود را دارند. آنها معمولا هزینه های پیشینتری نسبت به سایر باتری ها دارند.

با توجه به هزینه سرمایه و خطراتی که در آنها ایجاد می شود، باتری های VLA برای استفاده در سال های اخیر کمتر محبوب هستند.

آنها همچنین دارای الزامات تعمیر و نگهداری اضافی هستند که نیاز به پیوستن دارند، مانند اینکه تنها با آب مقطر پر می شود، سطوح آب به درستی پر می شود و اغلب نیاز به انعطاف پذیری دارد.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *